РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

РАДО ВІТАЄМО В СТІНАХ ІБС НОВИХ СТУДЕНТІВ МУЗИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – ГРУПУ МФ-20!

З 16 по 27 вересня цього року в Ірпінській Біблійній Семінарії пройшла вступна і настановча сесія на музичному факультеті.

На навчання зараховано 20 братів і сестер, які обрали для себе музичне служіння в церкві як основне, а також виявили бажання навчатись і зростати як у музичному напрямі, так і в біблійному.

Особливістю цьогорічного набору на МФ стало те, що абітурієнти отримали можливість вибрати для себе в навчанні основну спеціалізацію, а саме: керівник церковного хору чи сольний спів. Крім того, на музичному факультеті з’явилася ще одна новинка – можливість випускникам МФ минулих років поглибити свої знання й підвищити кваліфікацію виконавців-солістів і диригентів хору. Все це спрямовано для удосконалення професійного рівня музичних служителів у церквах нашого братства.

Цікавим і корисним досвідом для студентів нового набору стала участь в євангелізаційних заходах у Маріуполі на запрошення церкви «Христа Спасителя», де служіння пастора звершує випускник ІБС Павло Іванович Димченко. У цих служіннях головну участь брали ректор ІБС Ігор Михайлович Яремчук (в якості спікера), а також співак-євангеліст Ренді Мейфілд, який протягом першого тижня навчання викладав студентам-музикантам курс «Основи музичного служіння». Під час поїздки студенти мали можливість більше спілкуватися зі своїми наставниками, а також практично застосовувати вивчений матеріал.

Вже традиційно під час масштабних євангелізаційних служінь до хору музичного факультету долучаються випускники попередніх років, які, безсумнівно, додають якості до звучання студентського хору.

На ранковому недільному богослужінні хор студентів МФ співав разом із місцевим молодіжним хором. Спільне звучання зведеного хору створило по-особливому урочисту й радісну атмосферу Свята подяки, яке відзначала церква.

За короткий час дводенної поїздки студенти МФ мали змогу взяти участь у чотирьох служіннях, два з яких відбулися на відкритому повітрі в середмісті Маріуполя.

Для студентів нової групи музичного факультету ця поїздка стала першою із низки запланованих поїздок, які, з Божою допомогою, ще звершуватимуться на славу Богові.

За насиченими заняттями та служіннями перша сесія пролетіла дуже швидко. Нехай Господь благословить усіх братів та сестер у подальшому навчанні.

 

Корчевний Олександр,

декан МФ