РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

СЛАВА БОГОВІ, ЩО Є ТАКЕ СВЯТО!

26 травня в Ірпінській Біблійній Семінарії пройшло чудове свято – урочисте вручення дипломів випускникам 2019 року.Це вже друга хвиля урочистостей з нагоди випуску. Перша ж відбулася 10 травня. Всього цього року наша Семінарія випустила і благословила на служіння 202 братів і сестер.

Від самого ранку в семінарії панувало особливе пожвавлення та приємне хвилювання. І ось нарешті під урочисті акорди гімну «Співайте Богові славу» вишикувані колони випускників і викладачів на чолі з ректором Ігорем Михайловичем Яремчуком заповнюють подвір’я Семінарії. Настав довгожданий і, безперечно, найголовніший день для кожного студента!

Напередодні протягом двох тижнів тривала випускна сесія: захист дипломних проповідей та біблійних уроків, диригування та спів, переклад мовою жестів. Адже випускалися бакалаври пасторського служіння, християнської освіти, музичного служіння та сурдоперекладачі. Тепер головне питання для кожного випускника – як бути максимально корисним для церкви, для Господа, мати успіх в служінні.

Саме про те, як досягати справжнього успіху в служінні, дав настанови своїм вихованцям І. М. Яремчук. На підставі тексту з книги Ісуса Навина 1:8 Ігор Михайлович проклав певний дороговказ. Щоб мати успіх в служінні для Господа, необхідно перебувати в Слові Божому, постійно роздумувати над ним та повчатися з нього, а головне, чинити все, що в ньому написано.

За роки навчання студенти чули багато настанов, але тепер, коли до розставання залишалися лічені години, вони, здавалося, просто поглинали напутні слова своїх наставників та старших пасторів.

Щирі напутні настанови випускникам висловили: президент Слов’янського Євангельського Товариства Майкл ДЖОНСОН, голова Опікунської Ради ІБС та заступник голови ВСЦ ЄХБ Володимир ШЕМЧИШИН; голова духовно-консультативної ради ВСЦ ЄХБ та президент Українського Біблійного Товариства Григорій КОМЕНДАНТ; голови об’єднань церков ЄХБ Дніпропетровської, Волинської та Київської областей Степан БОКОЧ, Ярослав ТРОЦЬ та Михайло АНДРАШКО; голова комітету ВСЦ ЄХБ з питань музики та творчості Данило ОЛІЙНИК. Вони бажали випускникам плідно застосовувати всі набуті в Семінарії знання і ходити в істині, постійно продовжувати навчатися від Господа, наслідувати Його характер і мати серце слуги, ставити високі цілі й відважно рухатися вперед, бути завжди готовими відповідати Господеві «так».

Приємно відзначити, що керівництво ВСЦ ЄХБ високо цінує працю ІБС. Адже від перших днів свого існування Семінарія завжди працює спільно та однодушно з братством ЄХБ та для братства. Першочергова мета ІБС – зберігати чистоту євангельського вчення; готувати богословсько освічених, зрілих, духовних християн; удосконалювати навички їхнього практичного служіння, стверджувати їх у здоровому вченні; задовольняти сучасні вимоги церков до якості проповіді та до якості біблійного навчання.

Наше бажання і молитва до Бога, щоб усі наші випускники на подальших дорогах свого життя та служіння були ревними і сповна відданими Господу. Віримо, що Він чекає їх і приготував їм усе необхідне. Врешті саме Він і поставить останню оцінку кожному з нас і дасть відповідну нагороду.