РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

СЛУЖІННЯ д-ра РЕНДІ МЕЙФІЛДА


Подяка Богові за те, що з 17 по 22 вересня Ірпінську Біблійну Семінарію відвідав д-р Ренді Мейфілд.

Д-р Ренді Мейфілд - відомий американський співак, автор багатьох пісень. Він багато подорожує, як в США, так і по всьому світові. Ренді Мейфілд відвідав понад 90 країн на різних континентах планети. Він виступав у багатьох відомих театральних і концертних залах, як, наприклад, Театр Фокс, Концертний зал Пауел, Театр Шелдона, Гранд Олд Опера, Лонг-Біч Арена.

Д-р Мейфілд є місіонерським пастором Центральної пресвітеріанської церкви в Сент-Луїсі (Міссурі, США), де він служить понад 40 років. Щорічно д-р Мейфілд організовує і очолює місіонерські поїздки в різні країни світу, під час яких він проповідує і співає.

Ренді і його дружина Шарон проживають у місті Сент-Луїс. Вони мають двох дорослих одружених дітей - дочку Аманду і сина Джастіна, а також одну онучку.

27 років поспіль д-р Мейфілд регулярно відвідує Україну з метою участі в масштабних євангелізаційних програмах і викладання в ІБС.

Так, у вересні 2019 року д-р Мейфілд викладав в ІБС на музичному факультеті курс "Основи музичного служіння".

15 вересня він виступав перед багатотисячною аудиторією в Києві на фестивалі, присвяченому Дню подяки - 2019.

21-22 вересня в складі групи студентів музичного факультету ІБС на чолі з ректором д-ом Яремчуком І. М. д-р Ренді Мейфілд брав участь в євангелізаційних служіннях у Маріуполі.


Нехай Господь рясно благословляє подальше служіння брата Ренді Мейфілда!