РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

ВІТАЄМО ГРУПУ «ЗВУКАЧІВ»

Господь благословив початок 2021-2022 навчального року, і протягом всього двох тижнів у семінарії вже успішно відбулися навчальні сесії в чотирьох групах.

17-18 вересня відбулися перші заняття нової групи церковних звукооператорів, або, як вони себе називають, «звукачів». Це вже третій набір за даною програмою.

Новенькі студенти насамперед бажають отримати практичні навички роботи з мікрофонами, пультом, акустичними системами. Проте, щоб бути майстерним звукооператором, необхідно мати елементарні знання і з теорії. Тож цього разу заняття почалися з розгляду такого поняття, як звук, його властивостей, характеристик, впливу на слухача. А далі, звичайно, буде багато практики.

Викладач Олександр Чуєв постійно працює над удосконаленням програми навчання. Під час лекцій він завжди принагідно дає корисні практичні поради щодо роботи з мікрофонами, звукопідсилювальною апаратурою, також часто торкається питань етики звукооператора. Його мета – щоб кожен студент-звукооператор розумів сутність свого служіння, умів правильно чути звук і був здатен налаштовувати обладнання так, щоб звук був прийнятний для всіх слухачів.

Сподіваємося, всі студенти набудуть необхідних знань та вмінь для служіння.