РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

ВИПУСК СТУДЕНТІВ ІБС 2020 РОКУ!

ВИПУСК СТУДЕНТІВ ІБС 2020 РОКУ!     

     5 вересня 2020 року Ірпінська Біблійна Семінарія урочисто відсвяткувала черговий випуск студентів. У звязку з введенням карантинно-обмежувальних заходів в Україні, цю, таку жадану подію для кожного студента, кілька разів доводилося відкладати. І лише восени стало можливим знову зустрітися в стінах рідного закладу.

Щоразу, коли ІБС святкує випуски студентів, викладачі та студенти Семінарії щиро дякують Господу словами пророка Самуїла, які любив повторювати засновник і перший ректор нашої Семінарії пастор О. Г. Бринза: «До цього місця допоміг нам Господь» (1 Самуїла 7:12).

З Божою допомогою цього року наша Семінарія випустила і благословила на служіння 160 братів і сестер. Це студенти двох бакалаврських програм:

- «Бакалавр пасторського служіння»

- «Бакалавр християнської освіти та вчитель християнської етики»

а також брати та сестри трьох сертифікатних програм:

- «Церковне служіння»

- «Християнська освіта»

- «Церковний звукооператор» (до речі, ця програма була впроваджена вперше і знайшла великий попит у помісних церквах)

 

Першим привітав своїх вихованців ректор Семінарії д-р Яремчук І. М. Випускників та їхніх родичів вітали також почесні гості та адміністрація ІБС: Шемчишин В. П., Андрашко М. М., Бойко В. В., проректори О. Г. Бринза та А. П. Гренок.


Випускники, в свою чергу, щиро дякували викладачам за те, що вони з любов’ю та лагідністю вклали в їхні серця та розум багато корисних знань.

У вирі усмішок, квітів, щирих побажань, пісень, жартів, обіймів, спогадів зі студентських буднів свято пролетіло, як одна мить. І час розставання не оминути. Віримо, що навчання в Семінарії сприятиме в служінні кожному нашому випускникові.

Дяка Богові, що наші випускники завжди намагаються передати естафету навчання наступним братам та сестрам. Тож у жовтні, якщо буде воля Божа, Семінарія очікує новачків-першокурсників. Сподіваємось, вони гідно продовжать традиції ІБС.

Моліться, будь ласка, за подальше служіння Ірпінської Біблійної Семінарії!