РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

З ЛАСКИ БОЖОЇ, В ІБС ЗАВЕРШИЛАСЯ ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2019 РОКУ!

     Протягом усього жовтня в нашій Семінарії тривала вступна кампанія 2019 року. За цей час було здійснено набори на п'ять факультетів: біблійного душепіклування, пасторський, музичний, християнської освіти та служіння нечуючим. Окрім набору на основні програми, було здійснено набір студентів і чотири сертифікатних програми. Змінюючи одна одну, новонабрані групи студентів занурювалися в біблійні науки.

      Завершила процес вступної кампанії група сертифікатної програми «Церковне служіння». Дана програма існує вже другий рік і призначена для всіх випускників ІБС. У складі нової групи ЦС-2 навчаються брати та сестри, які закінчили ІБС, починаючи з 1995 р. і закінчуючи минулим роком.

      Основні напрями даної програми – учнівство, душепіклування, робота з людьми, які мають обмежені фізичні можливості. Група ЦС-2 фактично складається з двох підгруп, до складу однієї з них входять випускники-сурдоперекладачі. Вони, зокрема, крім вищевказаних дисциплін, удосконалюють навички жестової мови та міміки, зворотного перекладу, а також техніку перекладу Біблії жестовою мовою.

      Слава Богові за успішну вступну кампанію 2019 року й за насичені сесії!

     Найголовніше, що, ставши студентами саме Ірпінської Біблійної Семінарії, усі наші нові брати та сестри не помилилися у своєму виборі! Нехай Господь благословить кожного студента успішно подолати навчальну дистанцію і свого часу гідно перетнути фінішну лінію!