РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

З НАМИ ЗНОВУ МУЖ ЗА СЕРЦЕМ НАШИМ

       З 11 по 14 травня в нашій семінарії викладав пастор-євангеліст д-р Майкл Готт. Він читав лекції з курсу «Євангелізм» студентам одразу трьох факультетів, включаючи слухачів двох сертифікатних програм.

Щоразу, коли д-р Готт з'являється в семінарії, його вплив на студентів та й на весь навчальний процес можна порівняти з потоком нестримного вітру, зі стрімкою водою, з чимось потужним і запальним. Своєю невичерпною життєдайною енергією та ентузіазмом Майкл Готт здатний захопити й надихнути до праці сотні й тисячі слухачів. У серцях та розумі наших студентів він розпалював вогонь євангельського служіння.

Євангелізм – це служіння всього життя самого пастора Майкла, це його дихання, його серцебиття. І він переконаний, що абсолютно кожен справжній християнин спроможний і повинен благовістити. З одного боку, благовістя – це Боже покликання для окремих віруючих, служіння, яке вони здійснюють 24х7. А з іншого боку, жодна відроджена людина не може залишатися осторонь цього важливого Божого доручення.

Сьогодні, коли світ охоплений пандемією, для благовістя особливо сприятливий час. Нині тих, кого можна врятувати, значно більше, ніж будь-коли. АЛЕ ці неспасенні люди знаходяться поза церквою, до них треба йти, їх треба запросити до церкви і розповісти їм про примирення з Богом, про Христа, Який здатен заповнити порожнечу їхнього життя, дати надію.

Лекції д-ра Майкла Готта завжди біблійно обґрунтовані, цікаві, практичні, живі, інтерактивні, наповнені великою кількістю життєвих прикладів. Вони нікого не залишають байдужими.

За словами д-ра Майкла Готта, головне, до чого він прагне під час викладання, – змінити мислення студентів щодо благовістя. Досягти того, щоб кожен студент, незалежно від того, яке служіння він звершує в церкві, де він працює або живе, обов'язково був на цьому місці євангелістом, ділився своєю любов'ю до Христа з іншими людьми.

 Майкл Готт: «Якщо ви любите Христа, ви будете здійснювати служіння благовістя».

        Нехай Господь рясно благословляє служіння д-ра Майкла Готта! А нашим студентам бажаємо підхопити факел благовістя і нести його світові.