РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

ЗАВЕРШИЛАСЬ ПЕРША ВЕСНЯНА СЕСІЯ

ЗАВЕРШИЛАСЬ ПЕРША ВЕСНЯНА СЕСІЯ

     Швидкоплинно промчали два чергових тижні навчання, і ось закінчили свою весняну сесію одразу три групи студентів: першокурсники ПФ-28 і ХО-30 та другокурсники МФ-20.

     Розклад занять був напруженим, але цікавим. Систематичне богослов’я, герменевтика, огляд Старого Заповіту, граматика рідної мови, християнська педагогіка, християнський етикет, життя в святості – це ще не повний перелік дисциплін, які вивчали студенти та з яких складали іспити. А студенти МФ-20, окрім біблійних дисциплін, щодня мали заняття ще й з музичних дисциплін: хорознавство, сольфеджіо, теорія музики, історія музики, вокал і т.д. Зранку до вечора лекції, тести, робота в бібліотеці, індивідуальні заняття, чергування…

     Незважаючи на таке навантаження, студенти все ж знаходять час для спілкування. Вони всі дуже здружилися. Вже з першого курсу кожна студентська група започатковує свої традиції. Одна з них – проведення особливої спільної вечері, коли студенти разом з викладачами спілкуються в невимушеній обстановці, більше дізнаються один про одного, спільно моляться та співають Господеві.

     Дякуємо Богові за благословення навчального процесу нашої семінарії! Бажаємо успіхів нашим студентам у підготовці до наступної сесії!