РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

ЗАВЖДИ РАДІ ЗУСТРІЧАМ З ВИПУСКНИКАМИ

21 вересня нашу (і свою!) семінарію відвідали випускники Олександр Чмут та Ростислав Бабенко, співробітники ТрансСвітового Радіо в Україні.

Брат Олександр Васильович навчався в ІБС в 1991-1995 рр. і отримав ступінь бакалавра пасторського служіння. Брат Ростислав навчався в 1999-2002 рр. на факультеті християнської освіти. Вони завжди з задоволенням та вдячністю згадують роки навчання і пам’ятають особливий сімейний та братерський дух нашої семінарії.

Олександр Васильович Чмут проповідував на біблійній годині. На прикладі Авраама та його стосунків з Богом брат Олександр говорив про важливість щоденного ходження у вірі. Він кілька разів наголошував, що справжня віра завжди має бути сконцентрована на Бозі і ґрунтуватися на знанні Божого характеру та Його сили. Чим більше християнин пізнає Бога, тим більше він Йому довіряє.

Олександр Васильович також коротко розповів нашим студентам про один із останніх проєктів, над яким наразі працює ТСР в Україні, – це бесіди та тлумачення на всі книги Біблії. Наразі вже записано 400 випусків радіопередач на 3 книги СЗ та 5 книг НЗ. У проєкті вже взяли участь понад 50 проповідників, серед яких є й викладачі ІБС.

Під час перебування в семінарії було здійснено аудіозаписи для майбутніх радіопередач ТСР, у яких взяли участь І. М. Яремчук, А. П. Гренок, В. П. Нагірняк та І. В. Яшнік. Брати розбирали 7 та 8 розділи Євангелії від Луки.

Радіємо за дякуємо Богові за служіння наших випускників. Бажаємо плідного служіння ТСР України.