дистанційне навчання

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В ІРПІНСЬКІЙ БІБЛІЙНІЙ СЕМІНАРІЇ (ІБС)

06 січня 2023

Дорогі друзі, брати та сестри! Багато хто з вас бажав би отримати хорошу біблійну освіту. Проте спочатку пандемія, а потім війна внесли свої корективи у життя. Враховуючи всі нинішні обставини, ІБС розширює для вас можливості для навчання та запроваджує дистанційну форму навчання.

Дистанційне навчання – це форма навчання для тих, хто не має фізичної можливості приїжджати на сесії в ІБС.

Дистанційне навчання передбачає повне проходження відповідної навчальної програми з усіма курсами, завданнями, іспитами та атестаціями. Повне та успішне дистанційне проходження навчальної програми передбачає отримання такого ж документа про освіту, як і навчання у звичайному форматі.

​Навчатися в ІБС дистанційно можна, перебуваючи як в Україні, так і в будь-якій іншій країні.

Вже зараз ви можете вступити на дистанційне навчання на одну з трьох програм:

«Магістр біблійного душепіклування» (MABS); «Бакалавр пасторського служіння» (BAPM); «Бакалавр християнської освіти» (BAСЕ). Опис цих програм ви можете знайти на офіційному сайті ІБС.

 Умови для вступу на дистанційне навчання на кожну програму – такі ж, як і для всіх абітурієнтів ІБС (дивіться на сайті Семінарії).

Проте є одна важлива відмінність – абітурієнти на дистанційну форму навчання не складають вступних іспитів і зараховуються на підставі співбесіди та надання повного пакету документів.

​Порядок ваших дій наступний: вам потрібно заповнити форму для реєстрації, та чекати на дзвінок або повідомлення від декана обраної вами програми.

​Очно-заочне навчання, безсумнівно, краще та повноцінніше у багатьох відношеннях. Тому, якщо у вас є можливість навчатися в стінах ІБС, обов'язково скористайтеся цією можливістю. Якщо ж ви не маєте такої можливості, тоді ми чекаємо на вашу заявку на дистанційну форму навчання.

Розішліть, будь ласка, цю інформацію вашим друзям через вайбер-групи та соцмережі.

​ Нехай благословить вас Господь! Слава Ісусу Христу!  

навчання в ІБС

навчання в ІБС

навчання в ІБС

навчання в ІБС

 

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм