ПОЧАЛИ ОСТАННІЙ ЕТАП НАВЧАННЯ

ПОЧАЛИ ОСТАННІЙ ЕТАП НАВЧАННЯ

04 жовтня 2021

Вийшла на останній етап навчання група музичного факультету МФ-20.

З 20 вересня по 1 жовтня почався останній рік їхнього навчання – третій курс. Студентів очікує дуже напружений час – повним ходом ітиме підготовка до найважливішого іспиту – захисту диплома. Щоразу під час сесій разом з вивченням біблійних дисциплін студенти багато часу приділяють спеціальним заняттям. Це диригування, сольфеджіо, теорія музики, гармонія, гра на фортепіано, хорове аранжування тощо. Родзинкою нинішньої сесії стали інтерактивні лекції Робіни Харріс «Мистецтво в місії», метою яких було показати роль та місце мистецтва в проголошенні Доброї Звістки про Спасителя.

МФ семинар (4).jpg

Навчальне навантаження в групах музичного факультету завжди значно більше, ніж на решті факультетів. Коли інші студенти відпочивають, музиканти все ще продовжують заняття. А ще ж їм доводиться чергувати в їдальні. Тож на МФ вчаться особливо витривалі люди. А коли їм важко, вони співають. До речі, в групі МФ-20 навчається одна особливо витривала студентка – це сестра Анна. Вона мама шістьох (!) дітей. Найменша її донька народилася під час теперішнього навчання. До того ж Анна паралельно успішно вчиться на факультеті християнської освіти. Нехай її ставлення до навчання стане прикладом для багатьох студентів, особливо тих, хто скаржиться на брак часу і нестачу можливостей.

Студенти всіх факультетів люблять, коли їхні сесії співпадають з групами МФ. Буде трохи шумно, зате ж удосталь наслухаєшся красивого співу.

 

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм