Ірпінська Біблійна Семінарія знаходиться в місті Ірпені, курортній зоні передмістя Києва, і розміщується в будівлі загальною площею близько 2000 м2 по вул. Героїв, 22/3. Будівля Семінарії складається з двох частин: навчальної та житлової (студентського гуртожитку).

У навчальній частині розміщуються аудиторії, офіс адміністрації, комп'ютерний клас, медкабінет, студії аудіо- та відеозапису, бібліотека з читальним залом і сховищем для книг, конференц-зал. Тут же знаходиться харчоблок з обіднім залом на 100 посадкових місць.

У житловій частині будівлі (з можливістю одночасно обслуговувати 100 чоловік) на першому поверсі в восьми кімнатах розміщується гуртожиток для сестер, а на другому в дванадцяти кімнатах - для братів. Умови розміщення та проживання в студентському гуртожитку викладені в «Правилах внутрішнього розпорядку ІБС», з якими студентів знайомлять на першій сесії.

Керівництво семінарії робить все можливе, щоб під час навчальних сесій студенти мали сприятливі умови для навчання, проживання, харчування та відпочинку між заняттями. На території комплексу до послуг студентів надані спортивні майданчики й тренажерні куточки для занять фізкультурою і спортом.

25 вересня 2018 року