СТАРТУВАВ НОВИЙ 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

СТАРТУВАВ НОВИЙ 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Семінарський комплекс

15 September 2021

     Швидко промайнули два місяці канікул, і ІБС знову гостинно відчинила двері для своїх студентів. Любі наші, ми вас чекали, ми за вас весь час молилися.

     З 6 по 17 вересня триватиме навчально-екзаменаційна сесія студентів-другокурсників. Це групи ПФ-28 і ХО-30.

     Студенти пасторського факультету почали навчання з вивчення курсу гомілетики, який їм викладає ректор семінарії д-р І. М. Яремчук. Поки що це ґрунтовний теоретичний матеріал, вивчення структури проповіді та детальний розбір її складових частин, а далі буде багато практичних занять, щоб кожен студент досяг майстерності в такому важливому служінні, як проповідь Слова Божого.

     У студентів факультету християнської освіти навчання почалося з курсу лекцій з християнської педагогіки. Ця наука про форми, методи, види та закономірності навчання і виховання дітей є надзвичайно необхідною, адже мета ІБС полягає в тому, щоб уроки наших студентів у недільних школах та в загальноосвітніх навчальних закладах мали гідну якість.

     З цього навчального року курс з християнської педагогіки студентам ФХО викладає наша випускниця Сівакова Марина Андріївна, аспірантка Національного університету ім. Т. Шевченка. Побажаємо їй Божих благословень, натхнення, професійного зростання, вдячності та поваги від студентів.

    Дорогі студенти, попереду ще багато цікавих лекцій, напружених годин занять, іспитів, безсонних ночей. І все ж це найкращий час вашого християнського життя.

    Молімося за успішне навчання наших студентів, за те, щоб вони з задоволенням заглиблювалися в біблійні науки.

About Seminary programs

About Seminary programs