Політика конфіденційності


Релігійна організація «Вищий Духовний навчальний заклад» (далі - «Семінарія») відповідально ставиться до захисту конфіденційності персональних даних користувачів своїх продуктів і сервісів (далі - «Учасники»). Чинну Політику конфіденційності (далі - «Політика») було створено для роз'яснення Користувачам порядку і способів отримання, зберігання і використання їх персональних даних.

ІХС є українським закладом вищої освіти, знаходиться в Україні і є розробником і власником різних продуктів і сервісів під Релігійна організація «Вищий Духовний навчальний заклад» та ІХС (IBS). Семінарія є контролером персональних даних користувачів сервісу. Контролером персональних даних є особа, визначає, з якою метою і яким чином збирати персональні дані.

Семінарія підготувала цю Політику з урахуванням вимог Загального регламенту захисту даних (GDPR).

вікові обмеження

Реєструючись і користуючись сервісами, Користувач підтверджує, що досяг відповідного віку, який дозволяє йому самостійно укладати договори.

У разі, коли Семінарія просить користувача надати згоду на обробку персональних даних, він може зробити це самостійно після досягнення відповідного віку. Реєструючись і користуючись сервісами, Користувач підтверджує, що досяг відповідного віку, який дозволяє йому самостійно давати згоду на обробку персональних даних.
У разі, якщо Користувач має сумніви щодо того, чи може він самостійно давати згоду на обробку персональних даних, він повинен звернутися до уповноваженого органу з питань захисту персональних даних.
Семінарія може звернутися до Користувача з проханням надати додаткові документи або пройти додаткові процедури, щоб переконатися, що йому вже виповнилося 18 років. У разі, якщо в семінарії виникнуть обгрунтовані сумніви щодо віку користувача, він також може звернутися до його батьків або опікунів з метою отримання згоди або схвалення на обробку персональних даних користувача, якщо він не досяг відповідного віку. На період з'ясування обставин або отримання згоди або схвалення від батьків або опікунів Семінарія може обмежувати обробку даних користувача шляхом тимчасового блокування облікового запису.

Збір інформації

Семінарія отримує персональні дані користувача декількома шляхами:
• безпосередньо від користувача
• внаслідок використання особою сервісів;
• внаслідок спостереження за активністю користувача в сервісі.

Нижче докладніше описано ці три способи отримання інформації про користувача.

Семінарія збирає інформацію, надану користувачем самостійно, а саме:
• ім'я, прізвище користувача;
• нікнейм / дісплейнейм Користувача
• вік, дата народження користувача;
• підлогу Користувача
• адреса електронної пошти (e-mail) Користувача
• номер телефону користувача;
• аватар користувача.

Якщо Користувач звертається до Семінарії за допомогою електронної пошти (наприклад, для контакту з приймальною комісією), Семінарія має право зібрати про нього дані, необхідні для передачі відповіді: ім'я, адреса електронної пошти та будь-яку іншу інформацію, що містить електронний лист. Семінарія може використовувати інформацію, надану в повідомленнях, щоб зв'язатися з користувачем і надати йому відповідь.

Семінарія збирає інформацію, коли Користувач користується сервісами, і спостерігає за його поведінкою в сервіс.

Коли Користувач користується сервісами, Семінарія збирає і обробляє такі персональні дані та інформацію, як:
• скільки часу Користувач провів в сервісі,
• дату і час останнього відвідування сервісів,
• дані про користувачів, які верифікувати користувача,
• перелік користувачів, яким Користувач взаємодіяв, зокрема листувався.

Ми також збираємо інформацію про те, які сторінки і функції в сервісі Користувач найчастіше використовував і які сторінки переглядав на сайті семінарії.

Підстави збору і способи обробки даних

Семінарія збирає і обробляє дані користувачів, грунтуючись на наступному:
• Для того, щоб надати послуги як в цілому, так і якийсь окремий їх компонент, Семінарія повинна зібрати і обробити певні дані Користувача
• Семінарія може обробляти дані користувачів, якщо це вимагається законодавством, поширюється на діяльність семінарії. Семінарія також може надавати дані про користувачів на запит судових органів, уповноважених правоохоронних органів або коли збір інформації та ідентифікація потрібні нормами законодавства.

Використання інформації

Семінарія збирає і обробляє персональні дані користувачів для:
• безпосередньої роботи сервісів і надання Користувачам відповідних послуг;
• усунення недоліків в роботі сервісів і забезпечення безперебійного їх функціонування;
• вдосконалення і поліпшення роботи сервісів і розробки і створення нових функцій і сервісів;
• забезпечення безпеки користувачів сервісів і безпечної роботи сервісів;
• здійснення профайлінга користувача і прийняття на його основі автоматичних рішень (в тому числі повністю автоматичних рішень);
• здійснення профайлінга користувача і використання профілю користувача для відображення таргетированной реклами;
• рекламних і маркетингових активностей;
• контроль за дотриманням користувачами вимог правил використання відповідних сервісів;
• з'єднання з користувачем через електронну пошту, СМС-повідомлення, сервіси повідомлень (наприклад, Viber) і надання відповідей на питання, напрямки новини та іншу інформацію, яка, на думку Семінарії, може зацікавити користувача.

Зберігання даних

Семінарія зберігає персональні дані користувача тільки поки вони потрібні йому або Семінарії з метою, зазначено в цій Політиці. Останнє стосується і будь-який інший третьої особи, виконує від імені Семінарії певні дії. У разі, якщо Семінарія не зажадає певних даних про користувача і їх не потрібно буде зберігати відповідно до вимог законодавства, вона видалить їх або зберігати таким чином, що унеможливить ідентифікацію користувача.
Спільне використання даних
Семінарія передає і може передавати дані користувачів:
• третім особам - процесорам, тобто компаніям, які допомагають Семінарії збирати, зберігати, аналізувати, структурувати і іншим чином зберігати і обробляти інформацію або виконувати інші дії на замовлення;
• третім особам - компаніям, з якими інтегруються певні продукти і послуги семінарії;
• третім особам - рекламодавцям, і в такому випадку інформація надається узагальненої і агрегированной, що унеможливлює встановлення конкретної особи;
• своїм дочірнім і афільованим підрозділам;
• іншим Користувачам, які отримують певну інформацію про користувача за допомогою даних, що відображаються в профілі;
• третім особам при наявності законної підстави (наприклад, розкриття певної контактної інформації про користувача, який поширив неправомірний контент на вимогу правовласника такого контенту);
• третім особам в разі реалізації угод про злиття або поглинання з Семінарії;
• державним і судовим органам при наявності законної підстави і відповідної вимоги.

Налаштування доступу, редагування і видалення особистої інформації

Семінарія серйозно ставиться до конфіденційності даних користувача і прагне забезпечити належний рівень прозорості в роботі. У зв'язку з цим, надавши досить даних для ідентифікації особи користувача (з метою захисту конфіденційності інших користувачів), він може запитати у Семінарії про своє особисте інформацію і виправити будь-які неточності в цих даних.

Користувач має право отримати доступ до даних, які Семінарія збирає про нього. Для того, щоб реалізувати це право, він може надіслати лист по електронній пошті. Семінарія може попросити користувача здійснити додаткові процедури перевірки або верифікації, щоб переконатися в тому, що інформація надається саме тому Користувачеві. Семінарія обробить і дасть відповідь на запит протягом 30 календарних днів з моменту отримання такого запиту.

Збережені дані будуть видалені Семінарії після закінчення періоду зберігання, встановленого законодавством або угодою, а також в разі, якщо сам Семінарія більше не потребує збереження тих чи інших даних. Користувач має право в будь-який час вимагати видалити інформацію про себе з бази даних Семінарія, має право в будь-який час відкликати свою згоду на використання або обробку персональних даних. У таких випадках необхідно відправити лист по електронній пошті. Відкликавши згоду на обробку даних, Користувач і надалі зможе користуватися сервісами, однак певний функціонал може бути недоступний.

Користувач має право змінювати дані про себе в разі, якщо дані, наявні в семінарії, є застарілими або неточними. Якщо в користувача виникли складнощі зі зміною інформації про себе, необхідно звернутися до Семінарії шляхом надсилання листа по електронній пошті.

Контактні дані

Сервіси належать семінарії, яка знаходиться в Україні. Семінарія є контролером персональних даних користувачів сервісів, тобто семінарія визначає, які дані збирати про користувачів сервісів і з якою метою використовувати ці дані.

Зміни в політиці

У разі внесення змін до цієї Політики Семінарія повідомить про це користувачів шляхом розміщення оновленої Політики на офіційному сайті ibs.org.ua.