_mg_5140.jpg

2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ЗАВЕРШЕНО!

Семінарський комплекс

05 червня 2021

11 червня в нашій семінарії завершились останні сесії 2020-2021 навчального року. Студенти трьох груп, ПФ-26, ХО-28 і МФ-20, вислухали останні лекції, склали останні іспити, і нарешті у всіх довгоочікувані канікули!

Але й влітку студентам доводиться памятати про навчання. А що стосується вищезазначених груп, то їх взагалі очікує напружений час, адже наступного навчального року вони будуть випускатися. А це означає, що вже влітку потрібно починати готувати матеріал до дипломних проєктів. Нехай щастить!

Взагалі для наших студентів літня пора – це не час безтурботного відпочинку й розваг. Майже всі вони задіяні в проведенні літніх християнських таборів, в євангелізаціях та інших церковних заходах. Бажаємо усім плідного літа! До зустрічі у вересні!

УВАГА! У нас нема канікул для тих, хто бажає вступати до нашої семінарії! Для абітурієнтів ми відкриті! Тож запрошуємо до нас всіх охочих здобути гідну духовну освіту, отримати багато корисних практичних навичок і закласти правильний, біблійний фундамент на подальше життя! Прийдіть і переконайтеся, що навчання в ІБС – це незабутній і неповторний час.

_MG_5176.JPG

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм