РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

Наші дороги

* У ЦЕНТРІ УВАГИ - ВИПУСКНИКИ
* КОГДА ГОСПОДЬ ОТВЕЧАЕТ НА НАШИ...

Анонси

Ірпінська Біблійна Семінарія оголошує набір студентів на 2021-2022 навчальний рік!

Магістр біблійного душепіклування; Магістр пасторського служіння і богослов'я; Бакалавр пасторського служіння; Бакалавр християнської освіти; Сертифікатні програми


29 травня 2021 року Ірпінська Біблійна Семінарія завершила урочистості з нагоди 30-річного ювілею від дня заснування і відсвяткувала урочистий випуск студентів.


За час свого існування семінарія виховала кілька поколінь чудових викладачів. І, слава Богові, кожен із них вкладає в розвиток навчального процесу всі свої духовні та інтелектуальні здібності. Нині прийшов час поповнити новими викладачами факультет християнської освіти.


Нашій семінарії дуже приємно відзначити той факт, що навчання в ІБС справляє суттєвий вплив на все подальше життя і служіння своїх студентів і випускників. Ми маємо багато цікавих особистих свідчень про те, як багатьом братам і сестрам навчання допомогло визначитися в служінні, сформуватися як...

11 червня в нашій семінарії завершились останні сесії 2020-2021 навчального року. Студенти трьох груп, ПФ-26, ХО-28 і МФ-20, вислухали останні лекції, склали останні іспити, і нарешті у всіх довгоочікувані канікули!