РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

Наші дороги

* У ЦЕНТРІ УВАГИ - ВИПУСКНИКИ
* КОГДА ГОСПОДЬ ОТВЕЧАЕТ НА НАШИ...

Анонси

Ірпінська Біблійна Семінарія оголошує набір студентів на 2021-2022 навчальний рік!

Магістр біблійного душепіклування; Магістр пасторського служіння і богослов'я; Бакалавр пасторського служіння; Бакалавр християнської освіти; Сертифікатні програми


     14 травня свій випуск відсвяткували 34 студенти програми «Церковне медіаслуження». Через карантин і локдауни їм довелося начатися і офлайн, і дистанційно. Але, слава Богові, програма не закрилась і всі заплановані заняття пройшли успішно.

       З 11 по 14 травня в нашій семінарії викладав пастор-євангеліст д-р Майкл Готт. Він читав лекції з курсу «Євангелізм» студентам одразу трьох факультетів, включаючи слухачів двох сертифікатних програм.

     13 травня 2021 року в літопис нашої семінарії додалося ще дві події: випуск студентів сертифікатних програм «Християнська освіта» та «Служіння глухих і слабочуючих».

6 травня 2021 року в нашій Семінарії стартувала щорічна низка випускних святкувань. Сьогодні досягли фінішної межі студенти однорічної сертифікатної програми «Пасторське служіння», хоча через пандемію для частини групи навчання розтягнулося на два роки.