РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИЩИЙ ДУХОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

Наші дороги

* У ЦЕНТРІ УВАГИ - ВИПУСКНИКИ
* КОГДА ГОСПОДЬ ОТВЕЧАЕТ НА НАШИ...

Анонси

15-16 жовтня відбулася навчальна сесія студентів нового набору за програмою «Церковне медіаслужіння». Ця програма була започаткована в ІБС минулого року. І слава Богові, інтерес до неї лише зростає. У новій групі СЦМ-2 навчається 41 студент.


«А що чув ти від мене при багатьох свідках, те передай вірним людям, що будуть спроможні й інших навчити» (2 Тим. 2:2). Особливе благословення для нашої семінарії – це наші випускники, які є пасторами церков, керівниками обласних об’єднаннях, докторами служіння.


В період з 20 по 24 вересня відбувається перша навчальна сесія студентів сертифікатної програми «Пасторське служіння». Навчання за даним напрямом було започатковане 2013 року і з Божою допомогою успішно розвивається та удосконалюється. За її зразком нині створено кілька філіалів в інших містах...

Успішно продовжує свою роботу нещодавно утворений факультет «Біблійне душепіклування». Нині здійснено другий набір студентів – група ДФ-2. Це 24 брати і сестри, які активно задіяні в служінні своїх помісних церков.


21 вересня нашу (і свою!) семінарію відвідали випускники Олександр Чмут та Ростислав Бабенко, співробітники ТрансСвітового Радіо в Україні.

Брат Олександр Васильович навчався в ІБС в 1991-1995 рр. і отримав ступінь бакалавра пасторського служіння. Брат Ростислав навчався в 1999-2002 рр. на...