rysunok4.jpg

ЛЕКЦІЇ З ІСТОРІЇ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ

Семінарський комплекс

03 березня 2020

ЛЕКЦІЇ З ІСТОРІЇ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ 

     Під час весняної сесії студенти ПФ-25 і ХО-27, окрім інших дисциплін, вивчали історію ЄХБ, яку читав пастор О. П. Нагірняк.

     В ІБС Олександр Павлович викладає близько 20 років. Він читає дві дисципліни: історію ЄХБ і пасторологію. Обидва ці предмети мають велике практичне значення для студентів. Вони завжди з великою цікавістю слухають історію нашого братства, оскільки лекції Олександра Павловича наповнені не тільки багатим фактичним матеріалом, але й яскравими конкретними прикладами з життя помісних церков і окремих глибоко побожних служителів. О. П. Нагріняк ще з юності почав захоплюватися історією євангельсько-баптистського руху в нашій країні, багато читав, досліджував, знав особисто багатьох видатних братів. Олександр Павлович є головним редактором християнського журналу "Гість", а також автором книги "Подвижники веры", де цікаво висвітлює життя та діяльність відомих і маловідомих служителів братства ЄХБ.

     Прагнення семінарії полягає в тому, щоб наші студенти знали духовну спадщину нашого братства і щоб ці знання сприяли вихованню студентів у євангельському дусі. І лекції брата О. Нагіняка глибоко сприяють цьому.

     2019 року за вагомий внесок у розвиток навчально-виховного процесу ІБС Олександр Нагірняк був удостоєний звання «Почесний доктор служіння».

Всі навчальні програми

Деталі навчальних програм