ЩОДЕННЕ СПІЛЬНЕ ПОКЛОНІННЯ БОГОВІ
Біблійна година
20 вересня 2023
Бачення ІБС – щоб кожен наш студент, крім набуття біблійних знань, розвивався й зростав духовно, щоб усе його життя було просякнуте молитовною атмосферою. Тому кожен семінарський навчальний день починається з біблійної години, з прославлення Бога й спільної молитви.
Час від часу на біблійні години ми запрошуємо керівництво ВСЦЄХБ.
Так, днями словом настанови з нашими студентами-першокурсниками ділилися пастори Валерій АНТОНЮК, голова ВСЦ ЄХБ, Володимир КОНДОР, виконавчий секретар ВСЦ ЄХБ, та Едуард ПЕТРОВ, керівник комітету зовнішньої місії ВСЦ ЄХБ .
Валерій Степанович привітав першокурсників з початком навчання і побажав гідно дійти до кінця. На підставі тексту Рим. 12:1-2 він закликав студентів присвятити себе на розумне служіння Господу повною мірою, а для цього в першу чергу шукати Божої волі й виконувати те, чого хоче Господь.
Валерій Степанович звернув увагу сьогоднішніх студентів, що вони – це та молодь, яка саме входить у служіння. Нині ланів для служіння багато, і їх буде ще більше після закінчення війни. Тому потрібно добре вчитися, не стосуватися до цього віку, а робити внески у ті речі, що зроблять духовне життя змістовним, принесуть рясний плід для Господа, сприятимуть виконанню Його волі.

Володимир Васильович проповідував на текст Псалма 102, у якому Давид благословляє Бога.
Пастор Володимир запропонував студентам, щоб кожен із них подивитися на цей псалом як на проповідь особисто для себе. А далі на підставі тексту звернув увагу слухачів на кілька важливих речей, які здатні підбадьорити нас у будь-яких життєвих обставинах:
Бог прощає, зцілює, визволяє від смерті;
Бог справедливий і дає правосуддя пригніченим і переслідуваним;
Бог будує з нами стосунки як Батько, до Нього можна наблизитися в будь-який час, з будь-яким питанням, і зробити це просто, без усіляких ритуалів;
і, нарешті, Бог є милосердний і многомилостивий, Його милість довіку для тих, хто боїться Його.
Цими істинами ми можемо й повинні щоденно підкріпляти свої душі.

Едуард Петрович щиро порадів, що бачить так багато молоді, яка готова служити Господеві в сучасних умовах. А далі на підставі тексту Кол. 1:24-29 він звернув увагу студентів на чотири важливих аспекти служіння, а саме:
- служіння Господу завжди повʼязане зі стражданнями, але це має не засмучувати нас, а надихати, тому що доповнює в нашому тілі Господні страждання;
- служіння – це участь у виконанні Божого доручення, відповідальність за нього і готовність свого часу відзвітувати за нього перед Господом;
- служіння – це донесення й відкриття людям Божої таємниці, відкритої в Його Слові;
- служіння – це постійна боротьба з внутрішніми і зовнішніми перешкодами, це важка щоденна праця. Але все можливо з Господом!
Едуард Петрович підбадьорив студентів самовіддано звершувати служіння на тих місцях, де їх поставив Господь.
Сьогодні, в час війни, люди, що оточують нас, мають дуже багато питань до Бога. І ми, як віруючі, як ті, хто знає Бога як Батька, хто присвятив себе на служіння Йому, маємо проповідувати цим людям про Бога все найкраще.
Молимося про це.
